BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

O nás

Ylios GB

Ylios GB

Fotovoltaická a veterná energia

Spoločnosť YLIOS GB s.r.o. je slovenskou firmou, venujúcou sa fotovoltaickej a veternej energii. Názov firmy je inšpirovaný solárnou - slnečnou energiou, ktorá je nevyčerpateľným obnoviteľným zdrojom, podporovaným dotáciami.

Spolupracujeme s nemeckým partnerom - výrobcom Heckert Solar, ktorý sa venuje výrobe vysokokvalitných fotovoltaických panelov, solárnych článkov a slnečných kolektorov. Našu projekčnú kanceláriu nájdete, okrem zastúpenia na Slovensku, aj v Nemecku.

Sme obchodnými partnermi niekoľkých nemeckých fabrík, ktoré vyrábajú fotovoltaické panely, slnečné kolektory, solárne články, konštrukcie a meniče. Našou prioritou pre klientov je vysoký stupeň kvality. V oblasti fotovoltaickej a veternej energie poskytujeme vytvorenie projektovej dokumentácie, dodávku a montáž solárnych článkov a slnečných kolektorov až po konečné zapojene fotovoltaického a veterného systému a panelov.

Komplexné služby zahŕňajú administratívnu pomoc pri komunikácii so štátnou správou, poradenstvo, záručný servis až 10 rokov, 25 ročnú produktovú garanciu a starostlivosť o zákazníka po uplynutí záruky.

Referencie

od našich zákazníkov

Chcete vedieť viac?

Napíšte na yliosgb@yliosgb.sk prípadne volajte +421/ 944 684 494


Share