BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Montáž

Montáž slnečných kolektorov a solárnych panelov


Montáž fotovoltaickej elektrárne, slnečných kolektorov a solárnych panelov a článkov, si vyžaduje dôkladnú prípravu a analýzu lokality umiestnenia. Vykonáme všetky potrebné merania a dimenzovanie slnečnej elektrárne vo Vašom dome alebo obytnom dome pri osobnom stretnutí.

Vykonáme výpočty umiestnenia fotovoltaického systému, pri ktorom určíme potrebné parametre ako je počet slnečných článkov a solárnych panelov, orientácia systému a efektívny sklon.

Pri montáži používame kvalitné hliníkové rámy, ktoré sa umiestňujú na stavbu, strechu alebo do voľného priestranstva. 

Poskytneme Vám kompletné poradenstvo a servis pri výpočte efektivity návratnosti solárnych panelov, slnečných článkov Vašej fotovoltaickej elektrárne a dodáme Vám kompletnú projektovú dokumentáciu.

Počas inštalácie fotovoltaickej elektrárne Vám pomôžeme vybaviť všetky potrebné povolenia, administratívne úkony až po pripojenie fotovoltaickej elektrárne do distribučnej siete a na rozvody elektrickej energie vo Vašom dome alebo bytovom dome.

Realizácia fotovolatickej elektrárne so slnečnými kolektormi a slnečnými panelmi trvá od obhliadky až po konečné pripojenie a spustenie prevádzky približne 3 mesiace.

Chcete vedieť viac?

Napíšte na yliosgb@yliosgb.sk prípadne volajte +421/ 944 684 494


Share