BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

heatflow – vykurovanie novej generácie

Vykurovanie budov pomocou samoregulačných fólií heatflow je prevratnou technológiou, ktorá v sebe spája hneď niekoľko benefitov. Okrem širokého spektra využiteľnosti je infra kúrenie oveľa zdravšie a prinesie Vám úsporu na vykurovaní. Ak hľadáte kvalitné stropné alebo podlahové vykurovanie za rozumnú cenu, ste na správnom mieste.


Predstavujeme Vám heatflow

Pod názvom heatlflow sa skrýva prevratná, iba 0,5mm hrubá infra fólia, výrobcom ktorej je spoločnosť Naos Europe. Ide o alternatívne kúrenie, ktoré na Slovensku možno nie je veľmi známe, napriek tomu jeho popularita v poslednom období stúpa. Dôvody je najmä výborný pomer dvoch základných parametrov: cena heatflow vs. výkon infrafólie.

Vysoká účinnosť vykurovacej fólie, fungujúcej na princípe dlhovlnného infračerveného žiarenia, je zabezpečená vďaka uhlíkovej vláknitej tkanine (zmes uhlíkového vlákna a uhlíkovej pasty) , ktorá je napojená na medenú platňu so strieborným prvkom. Vďaka tomu, že je medená platňa pevne zlepená so strieborným pásom sa nemusíte obývať vzniku elektrického oblúku. Aj tento - na prvý pohľad nepatrný rozdiel, odlišuje infra fólie heatflow od podobných výrobkov. Ich inštaláciou získate kvalitné, no najmä bezpečné a úsporné kúrenie.

 

Využitie vykurovacej fólie nepozná hraníc

Vy sami sa môžete rozhodnúť, či heatflow využijete ako základné alebo doplnkové kúrenie. Infračervené vykurovanie má obrovské spektrum využiteľnosti. Je teda vhodné nielen do rodinného domu alebo bytu, ale aj do hotelov, reštaurácií, ubytovní, administratívnych priestorov či obchodných a športových stredísk. Podlahové a stenové kúrenie heatflow sa však dá použiť aj v školách alebo nemocniciach. Skrátka tam, kde potrebujete zdravé a komfortné vykurovanie.

Veľkým pozitívom infra kúrenia heatflow je fakt, že ho možno kombinovať s akýmkoľvek druhom podlahovej krytiny (parkety, koberec, laminát, linoleum, keramické dlažby). Navyše sa inštalácia tohto revolučného systému vykurovania nemusí obmedzovať iba na podlahu, nakoľko sa dá jednoducho namontovať aj na priečky, vnútorné obvodové steny, podhľady a stropy.

 

Infračervené kúrenie = zdravé teplo a lepšia kvalita vzduchu

Patentovaná technológia heatflow zabezpečuje tvorbu zdravého tepla, ktoré je optimálne pre každú ľudskú bytosť. Vlnová dĺžka vyžarovania ľudského organizmu je totiž rovnaká ako vlnová dĺžka infračerveného žiarenia tejto vykurovacej fólie. Nemusíte sa obávať akéhokoľvek nežiadúceho elektromagnetického žiarenia.

Infrakúrenie heatflow je vďaka svojej schopnosti nasýtiť vzduch aniónmi aj antibakteriálne. Pravdivosť tohto tvrdenia bola potvrdená Kórejskou asociáciou infračerveného žiarenia, ktorá testovaním stanovila efektivitu antibakteriálneho účinku na neuveriteľných 72,6%. Navyše sú vykurovacie fólie schopné zlepšovať kvalitu vzduchu vo vykurovanej miestnosti a pritom neznižovať vlhkosť vzduchu. Meraním bolo preukázané, že kvalita vzduchu v pozorovanej miestnosti sa za 2 hodiny zlepšila až o 81%.

 

Podlahové kúrenie, ktoré šetrí peniaze

Cena podlahového kúrenia sa nemusí nevyhnutne vyšplhať až do nebies, stačí sa porozhliadať po výhodných alternatívach. Šírenie tepla žiarením je totiž cenovo dostupné aj pre Vašu domácnosť. Nízke zriaďovacie náklady a následná nulová údržba podlahového, stenového či stropného vykurovania heatflow iba potvrdzujú fakt, že infravykurovanie patrí k ekonomicky najvýhodnejším vykurovacím systémom vôbec.

V porovnaní s tradičným elektrickým kúrením je infrakúrenie až o 40% lacnejšie. Zriaďovacie náklady vyhrievacej fólie sú v porovnaní so zriaďovacími nákladmi plynového podlahového kúrenia v modelovom prípade 2 identických domov o rozlohe 110 m2 nižšie až o 47%. Rozdiel, ktorý zákazník ušetrí na zriaďovacích poplatkoch heatflow oproti plynovému podlahovému kúreniu, dokáže pokryť kompletné prevádzkové náklady na infračervené vykurovanie na obdobie 4 rokov. Ide o úsporné vykurovanie s množstvom zdravotných benefitov, ktoré môže využívať i Vaša rodina.

 

Dlhá životnosť a ďalšie benefity vykurovacej fólie heatflow

Inštaláciou infrafólie heatflow vyriešite problém vykurovania domov, bytov, chát či akejkoľvek inej budovy naozaj veľmi rýchlo. Nemusíte sa obávať množstva špeciálnych stavebných úprav – spoločnosť Ylios GB zrealizuje pokládku infra podlahového kúrenia na taký povrch, aký potrebujete, bez ohľadu na jeho rozlohu či tvar. Montáž či demontáž celého systému sa dá zvládnuť za niekoľko hodín, demontované vykurovacie fólie heatflow navyše môžete opätovne použiť v inom priestore.

Skúsenosti našich zákazníkov s infrakúrením heatflow sú iba pozitívne. Množstvo z nich vyzdvihuje fakt, že infračervené podlahové kúrenie nepotrebuje príliš veľa času na dosiahnutie žiadanej teplotu. Z praxe môžeme potvrdiť, že tento vykurovací systém rodinných domov a budov na svoj rozbeh potrebuje približne 5 minút. Vytúžené teplo domova tak získate prekvapivo rýchlo.

Spoločnosť Naos Europe zaručuje životnosť fólie heatflow až 30 rokov. Pozitívne účinky infračerveného žiarenia si preto môžete užívať naozaj dlho. Navyše sa na túto výnimočnú technológiu vzťahuje 10 ročná záruka.

 

Zaujalo Vás infravykurovanie heatflow?

Kontaktujte nás ešte dnes a dozviete sa viac. Cena infra kúrenia sa odvíja od viacerých parametrov, preto Vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku na mieru. Pozitívne reakcie a recenzie heatflow systému, pochádzajúce od našich zákazníkov, nás denno denne presviedčajú o tom, že tento druh vykurovania je synonymom tepla budúcnosti.

Nakoľko sa záruka nevzťahuje na také poškodenie fólie, ktoré bolo spôsobené neodbornou manipuláciou, inštaláciu tohto vykurovacieho systému zverte jedine kvalifikovaným odborníkom. Spoločnosť Ylios GB je Vám plne k dispozícií.

Chcete vedieť viac?

Napíšte na yliosgb@yliosgb.sk prípadne volajte +421/ 944 684 494


Share