BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Elektroinštalácie

Elektroinštalačné práce pre každú domácnosť

Odborne vykonané elektroinštalačné práce sú z hľadiska bezpečnosti nevyhnutným prvkom každého priestoru určeného na bývanie či podnikanie. Riziko požiaru, materiálnej škody či zásahu elektrickým prúdom predstavujú najmä staré elektrické rozvody, ktoré boli v minulosti dimenzované na oveľa nižšiu záťaž, než akú v súčasnej dobe od elektroinštalácie vyžadujeme.

V súčasnosti si totiž absolútne nevieme predstaviť život bez automatickej práčky, sušičky prádla, umývačky riadu či modernej mikrovlnky. A práve títo "žrúti energie" môžu poriadne zaťažiť starú elektroinštaláciu. Výsledkom sú časté výpadky poistiek či príležitostné "kopnutie" zásuvky a verte, že havaríjny stav na sebe nenechá dlho čakať.  Pozor by ste si mali dať aj vtedy ak viete, že vo vašich stenách ležia klasické hliníkové rozvody a ak si navyše nepotrpíte ani na pravidelných revíziách.

Veľkou výhodou modernej elektroinštalácie je fakt, že ak aj v niektorej časti obytného priestoru vznikne požiar, materiál neumožňuje jeho následné šírenie do celého systému rozvodov. Kvalitné elektroinštalačné práce oceníte aj v tom prípade ak ste sa nasťahovali do staršieho domu či bytu a uvedomili ste si, že bojujete s nedostatkom zásuviek. Práve v tomto momente by ste sa mali začať zaujímať o celkovú rekonštrukciu za účelom zvyšovania kvalitatívnych parametrov.

Náklady na jej zrealizovanie nie sú nízke, čo častokrát zaváži viac než požiadavka 100% kvality. Netreba však zabúdať na fakt, že ak dôjde k havarijnému stavu starých rozvodov, elektrikár bude prinútený zničiť nové stierky, maľovky a výrazne obmedziť fungovanie celej domácnosti. Preto Vám v prípade kúpi starej nehnuteľnosti odporúčame zainvestovať aj do technicky vyhovujúcich rozvodov.

 

Kvalitný elektroinštalačný materiál je základ

Vo všeobecnosti platí, že ak máte v dome elektroinštaláciu staršiu než 25-30 rokov, mali by ste pomýšľať nad jej rekonštrukciou. Starý elektroinštalačný materiál totiž nespĺňa súčasné normy a požiadavky na kvalitu. Jej ďalšou veľkou nevýhodou sú aj vysoké prechodové straty. V praxi to znamená, že značná časť energie “mizne” na nekvalitných spojoch a klient tak platí aj za tú energiu, ktorú reálne nikdy nevyužije.

Výmenou starých rozvodov získate modernú, no najmä technicky vyhovujúcu elektroinštaláciu, vďaka ktorej predídete riziku poškodenia zdravia, majetku (nehnuteľnosti, ale aj domácich spotrebičov) no zároveň ušetríte časť nemalých nákladov na elektrickú energiu.

Opravy starej a realizácie novej elektroinštalácie v dome, byte či budove musí vždy vykonávať kvalifikovaný elektrikár. Naša firma má dlhoročnú prax v realizáciách elektroinštalácie pre novostavby, staršie rodinné domy, byty a administratívne, priemyselné a verejné budovy. Vďaka našim skúsenostiam Vám vieme ponúknuť komplexné služby, ktoré Vás odbremenia od akýchkoľvek dodatočných ťažkostí.

Uvedomujeme si, že dnešná uponáhľaná doba neposkytuje množstvo priestoru na bežnú domácu údržbu. Práve preto ponúkame balík služieb, vďaka ktorému vyriešite všetko potrebné. Či už potrebujete vymeniť vypínače, zapojiť zásuvky, ističe, zrealizovať aktívny bleskozvod, zabezpečiť svoju domácnosť alarmom či protipožiarnym hlásičom, neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes. Pomôžeme Vám aj vtedy ak zamýšľate nad pripojením domácnosti na solárne panely, túžite po inteligentnej domácnosti, prípadne ak zháňate kvalitný záložný zdroj pre účely zabezpečenia chodu spotrebičov alebo ochrany pred stratou dát v práci.

Ku každému projektu pristupuje individuálne - podľa požiadaviek klienta. Okrem odbornosti patrí medzi naše priority aj záruka 100% kvality služieb, flexibilita a proklientský prístup.

 

Vyberte si z našich služieb

V rámci ponuky našich služieb zabezpečujeme komplexné pokrytie každej zákazky. Samozrejmosťou je odborné poradenstvo a usmernenie klienta, ktorý chce pre svoju domácnosť iba to najlepšie. Vy si zvolíte tie služby, ktoré potrebujete zrealizovať a my Vám ich kvalifikovane vykonáme.

- projekt elektroinštalácie - projektová dokumentácia je vždy vypracovaná autorizovaným elektro projektantom podľa požiadaviek konkrétneho klienta

- elektroinštalácie - kompletná realizácia pre novostavby a drevodomy, rekonštrukcia starých rozvodov v bytoch, domoch, objektoch rôzneho charakteru, demontáž starého vedenia

- elektroúdržba - bytov, domov, administratívnych, priemyselných a verejných budov

- revízie - revízne správy vypracované odborne spôsobilou osobou (revíznym technikom)

- inteligenentná elektroinštalácia - pomocou ovládania cez telefón či internet môžete svoj dom “naprogramovať” a zautomatizovať na rôzne činnosti - reguláciu elektrických spotrebičov, stmievanie osvetlenia, ovládanie klimatizácie, polievanie trávnika, zaťahovanie žalúzií a pod. Získate inteligentnú domácnosť, ktorá vyrieši množstvo bežných úloh za Vás

- slaboprúd - zapájanie elektrických zariadení do siete, návrh rozmiestnenia elektroinštalácie, diagnostika závad, odstraňovanie porúch, bežné elektrikárske práce - zapojenie zásuvky, vypínača, domového rozvádzača, zapojenie prúdového chrániča v rozvádzači, nové ističe a pod.

- bleskozvody - kompletná inštalácia a revízie bleskozvodov

- štruktúrovaná kabeláž - odborne nainštalovaná štruktúrovaná kabeláž je nevyhnutným predpokladom prenosu dát (internet, počítačové siete), obrazu (TV, kamerové systémy) a hlasu (telefonovanie)

- montáž zabezpečovacích a požiarnych systémov - alarmy, domový vrátnik, bezdrôtový video vrátnik, domové telefóny, interné či externé kamerové systémy. Jednoducho všetko, čo prispeje k zvýšeniu bezpečnosti Vašej domácnosti či firmy.

- záložné zdroje elektrickej energie - vďaka nim viete prečkať výpadok elektriny bez akýchkoľvek komplikácií. Záložný zdroj je prístroj, ktorý funguje na princípe dodávania energie z vnútorných batérií. Je využiteľný nielen v domácich podmienkach (zabezpečenie bezproblémového chodu spotrebičov v domácnosti, zároveň aj ich ochrana pred poškodením), ale i v práci, kde Vás spoľahlivo ochránia pred stratou neuložených dát, ochranou serverov či zabezpečením chodu prevádzky v prípade ohlásenej odstávky elektrickej energie.

- Tesla Powerwall - spoločnosť YliosGB sa ako jedna z mála zaoberá aj inštaláciou prevratnej novinky. Batéria Powerwall od Tesly, schopná uskladňovať solárnu energiu, je vhodným záložným zdrojom pre domácnosti či menšie firmy, ktoré na svoje fungovanie využívajú aj slnečnú energiu. Alternatívne zdroje energie sa vo svete i na Slovensku využívajú čoraz viac, preto je vhodné zaobstarať si vhodné doplnkové riešenie pre prípad výpadku energie. Okrem toho ju môžete využívať aj na dobíjanie lacnej elektriny počas nízkych taríf a následne používať na chod domácnosti v tom čase, kedy sú poplatky za odobratú energiu najvyššie. Na našom webe nájdete kompletné informácie o tejto revolučnej batérií. Prečítajte si náš článok o Tesla Powerwall a zistíte všetko potrebné.

Chcete vedieť viac?

Napíšte na yliosgb@yliosgb.sk prípadne volajte +421/ 944 684 494


Share